Pracownicy

KIEROWNIK 

Ewa Roszyk

 pokój nr

 e-mail: kierownik@gops.slupsk.pl 

 

GŁÓWNA KSIĘGOWA 

 Dorota Zabłocka

 pokój nr

 e-mail:  dzablocka@gops.slupsk.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY

Agnieszka Janeczek

 pokój nr

 e-mail: ajaneczek@gops.slupsk.pl

 

Sabina Krawiec

 pokój nr

 e-mail: skrawiec@gops.slupsk.pl

 

 

KASA 

Bożena Zielińska

 pokój nr

 e-mail: bzielinska@gops.slupsk.pl

 

SEKRETARIAT

Wiesława Werra

 pokój nr

 e-mail: wwerra@gops.slupsk.pl

 

POMOC SPOŁECZNA

 

Paulina Brzezińska - starszy specjalista pracy socjalnej

pokój nr

e-mail: pbrzezinska@gops.slupsk.pl

 

Joanna Chrzanowska - specjalista pracy socjalnej

 pokój nr

 e-mail: jchrzanowska@gops.slupsk.pl 

  

Małgorzata Dobrosielska - specjalista pracy socjalnej

 pokój nr

 e-mail: mdobrosielska@gops.slupsk.pl

 

Katarzyna Kojder - starszy specjalista pracy socjalnej

 pokój nr

 e-mail: kkojder@gops.slupsk.pl

 

Magdalena Król - pracownik socjalny

pokój nr

e-mail: mkrol@gops.slupsk.pl

 

Irena Rajszczak – starszy pracownik socjalny

 pokój nr

 e-mail: irajszczak@gops.slupsk.pl

  

Ewa Rekowska - starszy specjalista pracy socjalnej

 pokój nr

 e-mail: erekowska@gops.slupsk.pl

  

Emilia Sorbian - starszy specjalista pracy socjalnej 

pokój nr

e-mail: esorbian@gops.slupsk.pl

 

 

ŚWIADCZENIA RODZINNE

Mariola Friedenstab  

pokój nr

e-mail: mfriedenstab@gops.slupsk.pl 

 

ŚWIADCZENIE WYCHOWAWCZE 500+

Angelika Nejmant

pokój nr

e-mail: anejmant@gops.slupsk.pl

Ewelina Kowalczyk

pokój nr

e-mail: ekowalczyk@gops.slupsk.pl

 

FUNDUSZ ALIMENTACYJNY

Magdalena Lewandowska

 pokój nr

 e-mail: mlewandowska@gops.slupsk.pl

 

STYPENDIA SZKOLNE i FUNDUSZ ALIMENTACYJNY

DODATKI MIESZKANIOWE, ENERGETYCZNE

Szymon Adam Rohde - inspektor 

 pokój nr

 e-mail: srohde@gops.slupsk.pl

 

KARTA DUŻEJ RODZINY I KARTA SENIORA

Marlena Wąs

pokój nr

 e-mail: mwas@gops.slupsk.pl

 

LOKALNY ANIMATOR USŁUG OPIEKUŃCZYCH

Agnieszka Budkowska

pokój nr

e-mail: abudkowska@gops.slupsk.pl

 

 

ASYSTENT RODZINY

Małgorzata Czerniło

pokój nr

e-mail: mczernilo@gops.slupsk.pl

Beata Leoś

pokój

e-mail: bleos@gops.slupsk.pl

 

 

Dane kontaktowe

adres:
ul. Obrońców Wybrzeża 2

76-200 Słupsk

 

tel/fax:
59 842 84 02

 

e-mail:
gops@gminaslupsk.pl

 

godziny otwarcia ośrodka:
poniedziałek: 7.00 - 16.30
wtorek: 7.00 - 15.00
środa: 7.00 - 15.00
czwartek: 7.00 - 15.00
piątek: 7.00 - 13.30
kasa czynna:
poniedziałek: 10.00 - 14.00
wtorek-czwartek: 10.00 - 14.00
piątek: 10.00 - 12:30

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.